san andreas mp

najde te tu vše o sa-mp a san andreas

Akční

Akční

Webgarden doporučuje:

odkazy adFOX

Nemusíte nikam jezdit. Sjednejte jej online.
Stovky titulů her pro Vaše PC, Playstation, Nintendo, Xbox za jedinečné ceny!

Mad Shark : Hrajete za velice agresivního žraloka, který se rozhodl sežrat vše co mu přijde pod tlamu a to včetně lidí.

Croc Hunter: Feed um Babies! : Nakrmte hladového krokodýla. Jako krmení vám poslouží malé děti, které mu musíte házet přímo do tlamy, samozřejmostí plného žaludku krokodýla je, že se do jeho tlamy trefíte.

Kill Bill 2 : Hra k veleúspěšnému filmu Kill Bill kde se statečná Uma Thurman jako bývalá členka zabijáckého komanda rozhodne skončit s minulostí. Pozabíjejte všechny nepřátelé pomocí vašeho umu ovládání ostré katany.

Apple Shooter : Sestřelit jablko z lidské hlavy nemůže být problém. William Tell to uměl docela dobře, jenomže budete stejně dobří i vy? Povede se vám sestřelit obézní postavě jablko z hlavy, nebo se sem tam netrefíte a necháte pána vykrvácet?

Flash Crisis : Jediným rozplakaným by měl být v této hře počítač, protože mu budete sestřelovat jeho vojáky. V každém kole jich na vás pošle hromadu a vašim úkolem je především přežít.

Call of Duty 2 : U této hry se ocitnete u jednoho opuštěného domu plného nepřátelských jednotek. Začíná boj o přežití. K dispozici máte 100 krve a zásobníky po 30-ti nábojích.

The Way of the Exploding Stick : Povedená bojová hra, při které zažijete mnoho napínavých okamžiků. Hrajete proti celé bandě ničemů, kteří se vás snaží připravit o váš život. Nemáte k dispozici žádné zbraně, využijte proto svojí obratnosti, postřehu a skvělého úsudku a ukažte, že se umíte prát.

 
za návštevu !!!