san andreas mp

najde te tu vše o sa-mp a san andreas

jak se pripojit

Chcete se připojit?

1. Chtěli byste si zahrát Call of Duty 2 a nevíte kde a jak ?
2. Dal vám někdo adresu serveru nebo jste jí znaly ale nevíte jak se na ní připojit? 3. Chtěli byste se připojit na lan pařbu a nevíte jak ?

Tak si přečtěte tento článek.

1. Kde najdu servery a jak se na ně připojim ?

Používam k tomu program The All- Seeing Eye najdete ho v sekci (Download-Ostatní) nebo zde.
- Po stáhnutí si ho nainstalujte a spusťe.
- Pak si vyberte hru jakou chcete hrát (CoD, Cod:UO, CoD2), klikněte pravym tlačítkem a dejte refresh. Načte vám to servery, který to našlo a zbívá už si jen nějaký vybrat, kliknout na něj opět pravym tlačítkem a dát Connect as player a můžete vesele pařít ;-) .

Máte problém najít Český server? nebo nechce se vám to hledat? Pro rychle seřazení podle země,mapy,počtu lidí atd... stačí kliknout na horní lištu viz.obrázek.


Další možnost je přes program Xfire. Tento program má více funkcí viz. Komunikace
- Po stahnutí si ho nainstalujte a spusťte
- Klikněte na New User Registration, poté se vám otevtře internetová stránka, kde zadate potřebné údaje, username a heslo. Potom klikněte na tlačítko Submit
- Teď se můžete přihlásit, zde klikněte na Servers -> All -> a klikněte 2x na zvolenou hru (Pokud máte vysunutou pravou lištičku, můžete si v ní nechat vyhledat servery podle max. počtu hráču, typu hry...).
- Pokud jste si vybrali ten spravný server (z nízkým pingem a správně zvolenou mapou :-) ) klikněte na něj pravým tlačítkem a klikněte na připojit Join.


2. Znám adresu serveru ale nevím jak se na něj připojím?

ale lepši je se připojit přes ip pro mě.

 
za návštevu !!!