san andreas mp

najde te tu vše o sa-mp a san andreas

CS patch 36 v48

Nový CS1.6 update v36 - funkční Protokol 48

7019x přečteno

A JE TO TADY! FINÁLNÍ VERZE 36 OPRAVUJÍCÍ VĚTŠINU BUGŮ JE NA SVĚTĚ!!! STAHUJTE UVNITŘ ČLÁNKU!!!

Jistě většina z vás zaregistrovala, že společnost VALVe v nedávné době uvolnila nový update na svoje old engine hry. Nový protokol čísl 48. Tento update se týkal predevším hry Counter-Strike, ve které náš portál pořádá několik lig a spousty turnajů. A o čem ten update vlastně je?
Já jsem tento krok ze strany VALVe označil jako krok k Counter-Strike 1.7. Já vím, většině z vás to přijde divné, úsměvné. Ale proč ne jednasedmička? Vždy, když přisla nová verze, nešlo hrát na starších. Stejně tak i teď. Došlo k markatnějšímu propojení se službou Steam Comunity. Ale nastala i jedna důležitější věc. Asice tento update znemožnil hráčům Steamu hrát na cracknutých publicích a v amateur ligách.

Jistě jste si všimli, že jsme upozorňovali na vadnou verzi, která mohla způsobit problémy. To už je v totu chvílí všechno minulostí a vy si můžete užívat nové verze na serverech United-games.

Steam se updatuje sám, kdežto u jeho verze zdarma, je update nucen udělat hráč. A tady právě nastává ten problém. Konečné rozdělení amateur a master skupin? To by bylo podle mě škoda, protože spousta hráčů má Steam, ale není natolik silná ve hře, aby hrála pravě master series. Nehrajou CS pro úspěchy, ale pro zábavu. A jim bysme měli odepřít možnost hrát na našich serverech? UG děláme pro hráče! Jen a jen pro hřáče! Pro všechny, bez rozdílu! Možná se ptáte, jak tedy na to? Tak pojďme dál...

Co se týče našich serverů, již nějakou tu dobu běží na verzi 48. Jak Masters, tak Amateurs. Jak jsem ale zmiňoval výše, nešlo se připojit se Steamem ani s druhou verzí hry. Záměrně píšu nešlo. Protože nyní to už JDE! Ano, čtete správně! Přináším vám kompletně funkční update na nevlastního bratříčka Steamu.

Výhodou oproti předchozí verzi serverů je viditelnost steamID. Jakýkoliv hráč, který se připojí se steamem bude mít vždy po zadání příkazu status zobrazeno steamID.
Hráč bez steamu bude mít zobrazeno STEAM_666:88:666.UPDATE v36: U předchozí verze docházelo při připojování k pádu serverů. Tento exploit by měl být odstraněn. Také už lze nahrávat/přehrávat bezproblémů in-eye dema. I přes naše usilovné testování se ovšem může objevit nějaký ten bug. O něm nás prosím informujte v komentářích pod článkem. Děkujeme.

Download cs16patch_full_v36 (~33mb):
Mirror#1

Mirror#2
Mirror#3

Návod na sprovoznění:

1) Stáhněte z jednoho z Mirrorů update v36.
2)
Nainstalujte jej do vašeho adresáře s hrou Counter-Strike (Standartně býva C:\Program Files\Valve\)
3)
Na ploše se vám vytvoří zástupce, přes kterého hru spouštějte
4)
HRAJTE DO SYTOSTI!
Doplňující informace: DOPORUČUJEME hráčům nahrát tento patch do čistě nainstalovaného NS CS16. Pokud již máte svůj NS patchnutý nějakým jiným patchem, nemusí být funkčnost stoprocentní. (Před přeinstalovaním zálohujte: mapy, zvuky a konfigy)

 

Než se všechny vaše oblíbené servery updatují na verzi 48, můžete hrát u nás na Amateur United-games serverech: http://united-games.cz/?q=node/16494


Upozorňuji, že update je pouze na neoriginální verzi hry Counter-Strike!

ps: vím, že tímhle updatem naštveme spousta steamáků, ale pamatujte, jak jste začínali vy Smiley


Král je mrtev, ať žije král! mullDie Smiley


Zdroj: http://www.united-games.cz

 
za návštevu !!!