san andreas mp

najde te tu vše o sa-mp a san andreas

Postavy

Counter Terrorist

Seal Team 6  
Seal Team 6
Seal Team 6 (později přejmenovaný na DEVGRU) byl založen v roce 1980 ve Spojených státech amerických pod vedením generál-poručíka Richarda Marcincka. Jejich úkolem byla každodenní pohotovost a odpovědi na teroristické útoky na americké cíle po celém světě.

 

Modely všech členů v Counter-Strike se zdají být univerzální a tedy vhodné do jakéhokoliv terénu. Model ST6 je opět jakýmsi univerzálem a nebal bych se ho použít jak do pouště tak na sníh. Nicméně se skvěle hodí především do lesů díky své zeleně zbranné uniformě.

 

GSG-9  
GSG-9
Německá protiteroristická jednotka založená v roce 1972 díky tragickým událostem, které vedli ke smrti několika izraelských atletů na Olympijských hrách v Mnichově, v Německu právě tohoto roku.

 

Model německých speciálních jednotek by se dal skvěle využít v kancelářských prostorech, ale i na moři (třeba as_oilrig). Nicméně si uplatnění najde i na poušti nebo na sněhem pokryté pustině.
SAS  
SAS
Světoznámá organizace založená ve Velké Británii Davidem Stirlingem za Druhé světové války si své uznání vysloužila díky nebezpečným operacím a získáváním cenných tajných informací za nepřátelskou linií a nebezpečnými atentáty významných lidí a sabotážemi klíčových cílů.

 

Příslušníci této jednotky se díky tmavému obleku hodí právě pro mise, ke kterým byli určeni. Tedy do menších tmavých prostor, kde jsou velmi těžko zpozorovatelné. Na sníh bych však zvolil někoho jiného.

 

G.I.G.N  
G.I.G.N
Francouzská elitní protiteroristická organizace GIGN, navržená tak, aby byla připravená na rychlé odezvy proti velkým teroristickým akcím na francouzské půdě. Tyto jednotky nemají více než 100 členů, přesto si díky mnoha úspěšným akcí vysloužili velmi kladné renomé.

 

Jednotky GIGN, podobně jako němečtí GSG patřím k velmi používaným modelů, hlavně díky jejich všestrannosti. Na své uplatnění si přijdou jak hráči interiérových map, tak i venkovních prostranství a to jak písčitých tak sněhových plání.

 

V.I.P.  
V.I.P.
Další postava, za kterou, na rozdíl od rukojmích, hrát můžete. A to pouze v mapách s předponou as_, kde je vždy jeden člen týmu protiteroristického komanda VIP osobou, tedy velmi důležitou osobou a povinností týmu je ho ochránit a doprovodit do tzv. V.I.P. escape zone. Tato postava po celé kolo nemůže nakupovat a jediná zbraň, kterou vlastní je pistole (a pochopitelně nůž). Naproti tomu úkolem teroristů je V.I.P. osobu eliminovat dříve než této zóny dosáhne.

Terrorist

Phoenix Connexion  
Phoenix Connexion
Frakce nazvaná Phoenix Connexion vznikla krátce po rozpadu bývalého SSSR a po několika krvelačných útocích se stala jednou z nejobávanějších teroristických organizací ve střední a východní Evropě. Za svoji existenci si vydobyli reputaci, která říká, že se nebojí zabít či jinak zlikvidovat kohokoliv, kdo se jim postaví do cesty.

 

Tato postava patří v Counter-Strike k základnímu modelu hráče hrajícího za jednotku teroristů, a proto se hodí prakticky do všech map. Díky svému oblečení je sice lehce zpozorovatelný v afrických mapách (tedy de_dust), nicméně v ostatních mapách lehce splyne s okolním prostředím. A to jak v severských typech map (na sněhu) nebo v kancelářských prostorech.

 

L337 Krew  
L337 Krew
Fundamentalisticko-teroristická skupina ze středního východu, která má spadeno na celosvětovou nadvládu a nebojí se hrůzných vražedných činů.

 

Tento model patří k velmi oblíbeným hlavně v pouštních mapách (tedy de_dust) hlavně kvůli svému obleku, díky němuž je skvěle maskován. Použít se dá i v kancelářských komplexech a ostatních venkovních prostorách, i když s menším účinkem. V severských oblastech je téměř k nepoužití, jelikož je téměř nemaskován.
Arctic Avengers  
Arctic Avengers
Severská teroristická organizace založená ve Švédsku v roce 1977. Její nebrutálně útok byl v roce 1990 na tamní kanadské velvyslanectví.

 

Díky bílým maskáčům je tato jednotka jako stvořená pro boj na sněhu a ledových pláních a vězte, že pokud si ji vyberete, těžko vás někdo zpozoruje dřív než vy jeho. S trochou štěstí ji také můžete použít v kancelářích. V mapách ze střední Evropy či Afriky a blízkého východu je však nepoužitelná (by se v tý uniformě upekly).

 

Guerilla Warfare  
Guerilla Warfare
Teroristická frakce opět ze středního východu založená v oblasti Iráku. Skupina vznikla s jasným záměrem: nenávidět Spojené státy americké a americký způsob života a nemilosrdně to dávat najevo. Její největší incident se odehrál v roce 1982, kdy členové této jednotky vyhodili do vzduchu autobus plný rockových muzikantů.

 

Další jednotka, která se skvěle hodí do písečného prostředí a s menším úspěchem i do kanceláře. Na ledové pláně je ovšem opět k nepoužití (nejspíš by mu byla v té vestě zima).

 

Hostage (Rukojmí)  
Hostage (Rukojmí)
Rukojmí patří mezi postavy, za které si ve hře nezahrajete. Vyskytují se pouze v mapách cs_ a jsou zde z důvodu plnění úkolů mise. Pokud hrajete za teroristy je vaším jediným úkolem je udržet ve své moci a pokud možno je nezabít (jinak přijdete o spoustu peněz a můžete dostat BAN na dalších několik kol). Pokud hrajete za protiteroristické jednotky, tak je naopak musíte najít a v bezpečí dopravit do tzv. Hostage Rescue Area, tedy do bezpečné zóny. A pochopitelně, že je opět nesmíte zranit či zabít. Ještě dodám, že se ve hře vyskytují dva modely rukojmích a to kancelářský a mechanik.

 
za návštevu !!!