san andreas mp

najde te tu vše o sa-mp a san andreas

Reklama v CS

Reklama v CS

Kdo si ještě nespustil svého Steam klienta a Counter-Strike 1.6, určitě ho čeká zdrcjící překvapení. Pokud hrajete déle Counter-Strike 1.6, možná si vzpomenete na aféru s fast food řetězcem Subway. To zde ale rozebírat nechci, pouze jsem přiložil též zdrcující screen z této staré aférky, na který se můžete podívat v pokračování novinky a zároveň se dozvědět něco více o myšlenkových proudech Valve.


Nyní stojíme před otázkou, zda se Valve stáhne do ústraní, uzná svou chybu nebo si nedá říct a CS komunitu, tak bude čekat další horká zkouška. Pokud přehlédneme to, že mapy (prozatím pouze de_dust 2) jsou tímto zohizdněné, textury ztrácí smysl, protože pro ProGaming hraní je důležité, aby hráči využili např. splývající skiny a další dlouho trénované věci a další faktory, tak už jenom načítání těchto reklam je doopravdy zničující. Jak již spousta hráčů psala, u každého startu roundu pociťují laggování, při sledování výsledků (nad kterými je reklama umístěná) je to to samé. Každopádně hned na to vznikla petice, které se můžete zúčastnit. Ikdyž tento update byl vydán něco málo po půlnoci, petice se zúčastnilo (čas 13:00) již 2802 hráčů.
Také nechápu, že se někdo neozval dříve (přes veškeré negativní zkušenosti z minula), ale upřímě kdo mohl tušit, že to bude až takový radikální zásah.
A co je ještě milejší je to, že stejná změna čeká za dveřmi i pro hráče Counter-Strike: Source. Jak je vidět, Valve se asi neponaučí. Příkladem tomu budiž spuštění systému dynamických cen zbraní. Vzápětí se zjistilo, že je nejvýhodnější volbou Desert Eagle. Bez ohledu na jeho stále se zvyšující cenu si hráči Desert Eagle kupovali, protože je prostě ze všech nabízených zbraní nejužitečnější. Velký zájem o Desert Eagle však trošku rozhodil celý systém dynamických cen, což se spol. Valve rozhodla řešit zvýšením účinnosti Five Seven, P228 a Dual Elites zbraní. Nakonec většina dobrých serverů instalovala plug-in, který tento systém ruší a hraje se podle normálních cen z CS 1.6. Abych tento odstavec shrnul, celý update s dynamickým systémem cen zbraní byl vlastně na nic. Uznejte sami, že abyste si zahráli, musíte si šetřit 4 kola, než máte na prostý Desert Eagle, poté dostanete nechtíc Team-Kill a můžete šetřit znovu. Nemluvě o tom, že často je Deagle dražší než AWM apod.

 
za návštevu !!!