san andreas mp

najde te tu vše o sa-mp a san andreas

Instalace STEAMu

Instalace STEAMu

V průběhu roku se najde mnoho nováčků, co s CS začínají, a také se mne mnoho z nich ptá přes e-mail, fórum apod. jak to s tím je, a tak se pojďte podívat na tento návod, který jsem se snažil udělat detailně - tak aby to pochopili všichni z Vás.

Nejprve si musíme vysvětlit rozdíly mezi originálním CS a "cracknutým" - tzv. NON-Steamem (No-Steam - v překladu bez Steamu).
Abyste mohli používat STEAM, musíte si od Valve (firma produkující hry apod.) koupit nějakou hru, která podporuje CS. Může tím být např. Half-Life 1 a 2, pokud chcete hrát Counter-Strike: Source, je zapotřebí si koupit již přímo tento mód (Valve se z nás prostě snaží vytřískat co nejvíc prachů :)). Tím získáte CD-Key, a poté můžete pokračovat v návodu. Další možností jak získat CD-Key, je si jej zakoupit přímo od někoho (existují na to přímo stránky, někteří hráči již s PG (ProGamingem) končí a account je jim k ničemu), ale to zde rozebírat nebudu. Ti z Vás, kteří si nehodlají koupit CD-Key jakýmkoliv způsobem a chtějí přesto hrát CS, tak Vy musíte použít NON-Steam, k čemuž aplikaci STEAM nepotřebujete, proto tento článek ani nemusíte číst dále (na instal NON-Steamu napíšu článek zvlášť)...

1.

Takže budeme pokračovat dále. Musíte si stáhnout instalátor STEAMu a to můžete ihned, přímo zde (1 MB). Ten si nainstalujte a můžeme jít o krok dále.

2.

Spusťte si STEAM a vytvořte si nový účet. Po seznámení s licencí (aby Vás to pustilo na Next, musíte dojet scrollbarem až dolů apod. se dostanete na políčka s Account Name, Password a Retype Password. Account name musí být bez některých znaků a nesmí být již registrováno, heslo a heslo znovu zvládnete ;). Pokud však je Account name registrováno, STEAM Vám automaticky nabídne svojí nabídku podobných Account name - záleží na Vás. Dále stačí stačí vyplnit e-mailovou adresu, otázku pro ztracení acc (accountu). Poté nechte STEAM chvíli makat a následně Vám vyjede okno přímo s Vašimi údaji. STEAM se automaticky připojí a můžeme na další krok.

 

3.

Nyní si musíte zaregistrovat Vaše CD-Key neboli zaktivovat si ho. Je to velmi jednoduché. V oknu, které Vám naskočilo hned po nalogování (ne STEAM novinky apod.), tedy hlavní okno STEAMu máte v dolním menu odkazy jako News, Friends, Servers, Settings a Support. V blízkosti těchto ikon také uvidíte link s "Activate a product on Steam...". Na něj klikněte a zadejte Vaše CD-Key. Pozn.: CD-Key mají kódy s 15-29 znaky. Pokud Vaše CD-Key končí na S7160880, tak tuto část nezadávejte! Je to pouze nějaké částečné číslo...

4.

Po zaktivování Vaše CD-Keye již máte v nabídce her (My Games) to, co jste si koupili. Stačí tedy již kliknout na to, co chcete nainstalovat. Po instalaci klikněte na to, co chcete hrát, zmáčkněte launch, STEAM automaticky stáhne aktualizace a můžete vesele pařit.

 
za návštevu !!!