san andreas mp

najde te tu vše o sa-mp a san andreas

Boti CS 1.6 & CS:S

Boti CS 1.6 & CS:S

Chcete-li si zahrát na CS serveru proti botům, není nic jednoduššího, než si je stáhnout a nainstalovat.
Zde krátký návod:
Zazipované soubory s botama, které jste si stáhli rozbalíte do adresáře, kde máte nainstalovanou hru. Pokud po rozbalení najdete ve složce instalačku (tzn. soubor s příponou .exe), spustíte ho, navolíte si cestu kam mají být boti nainstalování (adresář s hrou) a necháte instalovat.
Teď, když už máte boty nainstalované, popíšu, jak je přidat do hry. Při hře napíšete do konzole pro přidání bota k CT „bot_add_ct“, pro přidání bota k teroristům „bot_add_t“ a pro přiřazení botů ke všem „bot_add“. Po potvrzení těchto příkazů začne hra načítat jednotlivé boty, to muže chvíli trvat.
Další věc, která Vás může zarazit je vytváření tzv. waypointů (dále jen WP) pro BOTy. Jsou to pro lajky neviditelné body, které BOTi využívají pro svojí orientaci při hře (kde campit, kam jít apod.). Čím větší mapa, tím více WP a tím pádem více času, po který se waypointy vytvářejí. Jak už jsem naznačil, WP se vytvářejí sami díky programu s BOTy. Stačí spustit mapu a po zvolení strany se Vám začne comp dost sekat, ano vytvářejí se WP. Po dokončení se hra restartuje a můžete hrát.

Jak je to u CS:S? Tam origiální a valná většina cracklých verzí již BOTy i s WP obsahují, tudíž tam se nemusíte o nic starat. U CS:S platí stejné příkazy jako u CS 1.6 pro vytváření BOTů.

ZDROJ: http://cs.vokr.com/

 
za návštevu !!!