san andreas mp

najde te tu vše o sa-mp a san andreas

historie cska

                             HISTORIE CS

Vše začalo roku 1999, kdy týpek jménem Minth „Gooseman“ Le vzal do hlavy nápad boje teroristů proti counter (proti)teroristickému komandu, a že k tomu použije vychytaný mód Half-Lifeu. Předtím než se Gooseman pustil do práce zkonzultoval svoje nápady s modmakerem a webmasterem Cliffem, snažil se ho pro svůj projekt nadchnout. Přesvědčovat ho nemusel. Cliffa tento nápad ohromil a hned se také nabídl, že naprogramuje stránky. Tak začal velký projekt, který prakticky trvá až do dnes. Cliff k tomu tehdy řekl: „Líbil se mi ten nápad a šel jsem do toho, i když mi Goose řekl, že by se mohlo stát, že se na to v průběhu vývoje prostě vyprdne a půjde dělat něco jiného.

15.března 1999 – se rozhodlo že Counter-Strike se bude jmenovat Counter-Strike

Padaly takové názvy jako Counterterrorism, Strike Force, fRAG HEADS, Counter-Terror, Terrorist wars, Terror-force atd. Jeden z mnoha názvů (konkrétně Counter-Terrorist forces) se Goosemanovi zamlouval. Řekl: „I like Counter-Terrorist forces, myself,“ na což mu Cliff odpověděl: „I think it´s a bit long…I think counter strike is pretty cool.“ „I like that…Counter Strike. Counter Strike it is.“ A tak dostala hra své jméno, do kterého se ještě vtlačila pomlčka.

24.března 1999 – oficiální datum spuštění. Na Planethalflife se objevují první obrázky zbraní a dalších modelů. Stránky mají po dvou a půl týdnech od spuštění 10000 hitů. Obrovský zájem o mód. Čekání na první betu.

18.července 1999 – ve 20:06 se na Planethalflife objevila novinka, že vyšel očekávaný mod pro Half-Life – Counter-Srike. První beta obsahovala následující zbraně: Usp, Glock, Benelli M3 Super 90, M4A1 se zoomem, MP5 Navy, TMP, AWP, G3/SG-1 s integrovanou noktovizí a FN M249 PARA a mapy: cs_prison, cs_wpndepot, cs_mansion a cs_siege.

Vyšlo ještě spoustu dalších betaverzí, bylo přidáno mnoho dalších zbraní, map a dalších vychytávek, ale to už zde nebudu rozebírat.Doufám,že jsem Vám alespoň trochu přiblížil historii této skvělé akční hry.

 

 
za návštevu !!!