san andreas mp

najde te tu vše o sa-mp a san andreas

CoD 5-novinka!!!

Nový přírůstek do rodiny Call of Duty vás zavede zpět do pekla druhé světové války, ale na úplně jiné místo a v jiném čase, než kam jste se podívali v předchozích dílech (CoD, CoD 2, CoD 3 + datadisky). V Call of Duty 5 (CoD 5) se podíváte do slunného Pacifiku a také do Berlína. Všude tam se ještě na konci 2. Světové bojovalo.


INFO
Nejdříve pár slov úvodem - vše začalo prvním dílem, který se stejně jako už mnoho her předtím zabýval 2. světovou válkou, takže se mu nepřikládal moc velký význam, ale i přes svůj přímočarý příběh si získal mnoho skalních příznivců, což samozřejmě vedlo k pokračování, které všichni srovnávali s velmi úspěšnou jedničkou. CoD 2 už však nebyl tak úspěšný jako jeho předchůdce, ale i tak zaujal mnoho nových hráčů. Třetí pokračování vyšlo už jen pro konzole. A to už se dostáváme k zatím poslednímu dílu této série CoD 4 Modern Warfare, které je zasazené do současnosti a které doznalo asi největších změn v grafice, hudebním doprovodu a také hratelnosti.

Nyní se už dostáváme k připravovanému dílu s podtitulem World at War. Děj začíná ve slunném Pacifiku, kde jste zajat Japonci a odvlečen do jejich zajateckého tábora.  Probouzíte se spoutaný ve stanu, kde se nachází ještě jeden váš kamarád z jednotky. Vašeho kamaráda právě Japonci vyslýchají a to celkem dost brutálně - když z něj už nemůžou dostat nic dalšího, tak ho prostě a jednoduše popraví. „Teď je řada na mě“, říkáte si, ale než k vám stihnou Japonci dojít, vtrhne do stanu skupina mariňáků zvaná Carlson´s Raiders. Rychle zneškodní všechny Japonce v dohledu a společně s nimi se vydáváte vstříc novým dobrodružstvím.

Větší míru brutality ve hře vysvětluje Rich Farrelly, kreativní ředitel Treyarchu takto: „Prvky brutality v ruské kampani narážejí na problematiku toho, jak válka probouzí temnou stranu lidské duše. Chceme zachytit ten pocit nutné odvety a zášť, která Sověty vedla do Berlína.“„Jediné, o co přijdete, je pach škvařícího se masa,“ popisuje použití To, že Sověti si při osvobozování Evropy nebrali servítky je už všeobecně známo, i to, že Němci se radši nechali zajmout Američany než Sověty. Inu lepší je být zajatec na Floridě než na Sibiři. Další příklad reálného zachycení války je při používání plamenometu. Poněkud brutální, ano, ale velmi účinné a efektivní. Zasažený voják bude pobíhat okolo, řvát bolestí, až z něj zbudou jen ohořelé kosti, při troše štěstí zapálí ještě něco kolem, od trávy až po svého kolegu. plamenometu Kearsey.

Teď už víme, kam se ve hře podíváme. Slunný Pacifik a zničený Berlín, těsně před svým dobitím. Dle mého názoru, her zabývajících se 2. světovou tu už bylo opravdu hodně, takže mnozí jsou už znuděni podobnou tematikou, ale přítomnost bojů v Pacifiku dává hře nový směr, který bude pro hráče velmi atraktivní.

Ve hře budete mít k dispozici mnoho vehiklů, které vám usnadní cestu skrz džungli nebo při přepravě po Berlíně.

CoD 5 je na stejném enginu jako CoD 4, samozřejmě s některými úpravami. Páté pokračování se dočkalo i nádherného ozvučení, které jen umocňuje herní zážitek. Samozřejmostí je i střelba skrz dřevěné překážky a slabší plechy známá z předchozího dílu.

Součástí je i propracovaný multiplayer, který hodně věcí převzal ze svého staršího brášky. Hlavně se to týká sbírání bodů za zabíjení nepřátel, pomocí nich si pak můžete dopřát nějaké to vylepšení nebo přivolání podpory. Budou zde i povolání rozdělená do 6 kategorií. K dispozici budete mít také Co-op mód pro hraní na jedné obrazovce.

Určitě se máme na co těšit a až si CoD 5 zahrajeme, budeme moci posoudit, co vše tvůrci splnili a co by naopak ještě potřebovalo doladit. Zatím to však vypadá na velmi povedenou hru, která by se konečně mohla vyrovnat legendární jedničce a překonat ji. CoD 5: World at War vyjde pro PC, PS3, X360, Wii, PS2 a předpokládané datum vydání je prosinec letošního roku. Cena se bude zřejmě pohybovat kolem 1299,-Kč.Okopírován z: www.zaparit.cz

 
za návštevu !!!